Тернопільська монтажна компанія

Автор: Super User    П'ятниця, 02 січня 2015, 18:40
Алюмінієві розсувні ситеми

4_Medium_5

Розсувна система з алюмінію в розкритому  стані дає добру  легкість та функціонування, надійну та широкий вибір дій, комфорту, безпеки і естетичну красу. Доцільно для зовнішнього скління встановлювати алюмінієві розсувні системи коли помірний клімат , наприклад на неопалюваних балконах.

Теплове скління дає можливість окрім перерахованих особливостей вирішувати  проблеми типу вуличних  шумів  та прохолоди холоду на  території балкону. З  допомогою «теплого» скління дозволяється  розширити  територію  кімнати чи квартири (дежн  актуально в  невеликих  квартирах).

Холодне скління використосовується тоді коли Ваша головна ціль - зачинитися та захищатися від атмосферних опадів (сніг, вітер , пил)  приглушувати  шумні звуки   вулиці (звукова ізоляція 20-27db).

  alum3

Кількість стулок у конструкції може варіюватися у залежності від ширини і висоти необхідного засклення. Їх висота і ширина визначається із врахуванням вітряних навантажень, що впливають на конструкцію. Вони уможлюють  відкривання  будь-яких  із них, та  одержати  най можливіші  66% відкривань рам, і  отримати підхід  до будь якого кутка  балконної рами. Навіть присутня  здатність  знімати рухомі стулки , не використовуючи їх , та уникаючи різних  проблем, які  дають можливість  чистити  раму без боязні  за своє  життя.