Тернопільська монтажна компанія

Автор: Super User    Субота, 03 січня 2015, 14:59
Автоматика для воріт

slide2_vorota_avtomat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Зручність в управлінні - завдяки спеціальним професійним автоматичним системам, Ви, при натисканні кнопки на спеціальному пульті, зможете управляти важкими конструкціями воріт, таким чином, не витрачаючи ні часу, ні зусиль, особливо, коли доводиться неодноразово заїжджати і виїжджати з двору. Тобто, важливий фактор комфорту воріт - це здатність швидкого, легкого напрацювання навичок з управління автоматичними відкатними воротами.

На нинішній день  ворота – є профрішенням любих завдань , зв'язаних із забезпеченням комфортного  доступу та  запобігання несанкціонованого проникнення  до недоторканої  території та  в  обгороджені  ділянки,господарські приміщення.

avtomat_2FE

Саме тому ворота та  ворітний автоматизм  мають  відповідати серйозним вимогам саме в надійності, безпеці і дизайну.

Автоматизовані  ворота –  назва великої  групи різноманітних  видів воріт, які найменуються   в залежності  від ділянки застосування і потреб, які додаються  до них. Нами пропонується  великий  асортимент та пропозиції продукції,  у напрямку  воріт і автоматизації . А саме: автоматизовані ворота, автоматизація  для воріт, шлагбауми і  системи паркувань. А ще , нами надається  цілий  комплекс послуг по  комплектації та монтажній роботі. На основі всіх  стосунків  з покупцем є  бажання  вигідно ідля вас і для нас співпрацювати. Наша компанія постійно  веде клієнтів в роботі , коли відбулася  продажа шляхом  проведення сервісних та гарантійних  обслуговувань.

 

avtomat_CLIMBER

Автоматизм  через  провідні світові  виробники-  включає забезпечення комфорту  в ході використань у будь яку погоду.  Використовуючи його можна легко  і  без небезпеки слідкувати за  тим як працюють ворота , без зайвих затрат.Тому  пропонується  перевірена  ,а головне актуальна сьогодні  автоматична ворітна система.

avtomat_VERY_sl3

Лише подумайте, як приємно   не  відчиняти гаражні ворота власноруч і не виходити з машини під час  дощу чи снігу, нічцю або  у спекотний день , лише тому , щоб відчинити  , зачинити ворота. Легкий натиск на кнопку на пульті дистанційного управління і відчиняються центральні  ворота, натиск іншої  кнопки та  відчиняться  гаражні ворота - і Ви у середині. І ЦЕ ЛИШЕ  ПУЛЬТОМ!

 

 avtomat_cxema_garageavtomat_cxema_rozpashavtomat_cxema_vidkat

came otkat avatar Rospachni privod avatar garaw avtomatik wlagbaum avatar