Тернопільська монтажна компанія

ТМК
Автор: Super User    Неділя, 04 січня 2015, 09:54
Гаражні ворота: секційні

 


slide2_vorota_sekc

При виборі гаражних воріт цікаво, що вибрати, так що це було безпечно, комфортно і красиво для декорації гаражу. Найбільш практичними є секційні ворота, які купляє більшість наших клієнтів . Тому ми пропонуємо вам переваги секційних воріт.

Секційні ворота повною мірою входять в отвори і глибину приміщень, не займаючи простір перед гаражем. 

Міцна конструкція виготовлена з оцинкованих елементів забезпечує корозійну стійкість. 

Відповідної товщини панелі - 40 мм ізоляції, піна забезпечує краще термічне і акустичне захищення.

Варіанти виконання: сталева панель (горизонтальна складка низька, висока або касета) або з червоного дерева, пластику, алюмінію і багатьох інших матеріалів. Деякі інноваційні проекти можна об'єднувати з кількох  матеріалів – відповідно зростає ціна товару.

Кріпляться секційні гаражні ворота до стелі, яка, зазвичай повністю вільна i не бере участі  у кріпленні. По бажанні  покупця, працівники встановлюють  і ручні секційні ворота,  i обладнані ворота  системою дистанційного керування.

Альтернативою секційних воріт можуть бути підйомні гаражні ворота. Які теж  економлять даний простір, проте, на відміну від секційних воріт, вони обладнані  суцільним полотном , котре і  піднімається вверх, i розвертається займаючи горизонтальне положення. Дистанційне керування даного типу  буде більш зручніше .

Підйомно-поворотні ворота теж можна просто оснащувати  хвірткою , яка дозволить входити у приміщення, не вдаючись лишній раз до дистанційного керування. Хвіртка тоді відчиняється, як стандартні двері.

Секційні ворота можуть бути як глухі, так i з віконцями  на основі полімерного каучуку або з протизламними металевими рамами, які  ідеально підходять  до  малюноку  полотна.  Вікна дозволяють найкраще  використовувати в приміщеннях денне світло зберігаючи  необхідну теплоізоляцію.

Секційні ворота - це зручна, надійна i найбільш ефективна конструкція гаражних і господарських  воріт. Вони використовуються  для всіх видів виходів  і всіх типів внутрішньої архітектури приміщень.

Хвилюватися про пошкодження ваших воріт внаслідок  перепадів температури, також  не слід. Теж не потрібно турбуватись про утеплення вашого гаражу, оскільки  коефіцієнт теплопровідності у секційних воріт  майже  такий самий як у стіни вашого будинку.

Переваги секційних воріт:

Секційні ворота є сучасним рішенням, призначеним для вимогливих користувачів. Вони мають ряд переваг, так що став одним з найбільш зручний і найбільш пристосована від суворої архітектурної моделі гаражних воріт. Секційні ворота дозволяють велику гнучкість щодо розташування гаража і простір навколо нього.

У випадку дуже популярних на сьогодні  дверей , користувачі вводять вимоги  - По-перше, необхідно забезпечити достатньо великий простір перед гаражем. Накладні двері при відкритті виступають за гара, щоб уникнути будь-яких пошкоджень або труднощі в переміщенні, необхідно мати досить велику дорогу. Завдяки своїй конструкції, секційні гаражні ворота є ідеальним рішенням для людей, які не мають такої дороги. Секційні ворота характеризуються використанням технологій для ефективного використання кожного сантиметра вільного простору - як всередині, так і за межами гаража. 

 

Ще одна проблема з інтерфейсом між власниками гаражних обмежень, пов'язана з формою дверного отвору. Багато моделей воріт можуть  бути встановлені  тільки в разі відкриття стандартної прямокутної форми (такі вимоги ставить користувач). Секційні ворота, завдяки специфіці будівництва також можуть бути встановлені в підземних гаражах з дверних прорізів, наприклад у дузі. Це дає набагато потужніший механізм і не накладає жодних обмежень, пов'язаних з архітектурним дизайном.

 

будь-який зовнішній вигляд  – фактура woodgrain, гладнька, slick або мікрохвиля;

розмір підбирається  до отвору  кожного гаража – завдяки виробництву воріт «по замовленню», відповідно  індивідуальним  замовленням клієнта, гаражні ворота KRISPOL це  ідеальне рішення для нестандартних приміщень;

енергозбереження – ворота виготовляються  із секцій шириною 40 мм, оптимальний захист щоб не втрачати тепло;

Малюнок  за бажанням – за вибором з колекцій, класичних i сучасних;

гарантована безпека – захищає від затискання пальців, захищає від розриву пружин, стальні троси  з  підвищеним ступенем захисту, фотоелементи.

колір на любий смак – завжди  в пропозиції 210 палітр RAL, які можуть  підібратися  для воріт  до кольору фасаду , вікон чи зовнішніх ролетів , 4 найпопулярніших декорів деревини  – золотий дуб, горіх, махагон i макоре в звичайній  пропозиції, 36 декорів-ламінатів;

автоматика хорошої якості – електроприводи доброякісних виробників;

Особисто  підібране обладнання – відмикання  ручне або автоматичне, радіокероване, вікна для додаткового освітлення гаража, хороші і декоративні елементи з нержавіючої сталі, ручки i замки, двері бічні та сервісні;

 

передові технологічні рішення – триточковий замок в сервісних дверях , низький поріг в сервісних дверях – лише  15 мм;

Модельний ряд

MISTRAL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MISTRAL (горизонтальний вузький гофр)

PASSAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASSAT - горизонтальний гофр широкий надає воротам сучасний дизайн.

BREVA

BREVA - Ворота гаражні секційні з V-профілюванням

SIROCCOSIROCCO - Ворота гаражні секційні гладкі

 

Декоративні деталі

Серія стальних декоративних деталей для воріт підкреслює їх індивідуальність.Деталі можуть бути виконані:

- Матові
- Глянцеві
- Лаковані в будь-який колір
Деталі можуть бути розміщені горизонтально і вертикально

ver_detoli_sekc gor_detoli_sekc

Зразки декоративних деталей.

dekor_panel_1 dekor_panel_2 dekor_panel_3 dekor_panel_4 dekor_panel_5 dekor_panel_6 dekor_panel_7 dekor_panel_8 dekor_panel_9 dekor_panel_10 dekor_panel_11 dekor_panel_12 dekor_panel_13 dekor_panel_14 dekor_panel_15

 

Доповнення

При необхідності є можливість обладнання секційних воріт сервісними дверима та вікнами.