Тернопільська монтажна компанія

Секційні ворота - надійна і зручна конструкція

Секційні ворота 

На сьогоднішній день існує велика кількість різних видів воріт, які використовуються в приватному житловому будівництві і на промислових об'єктах. Але найбільшого поширення набули секційні ворота. Широке використання секційних воріт визначається їх практичністю: зручною і простою системою роботи; надійністю, безпекою, хорошою герметизацією отвору, якісної теплоізоляцією. Секційні ворота отримали таку назву тому, що полотно воріт складається з горизонтальних секцій, з'єднаних між собою петлями.

Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите) положення, під стелю. Основне переваги секційних воріт перед іншими видами воріт в тому, що вони практично не зменшують розміри проїзду. Ворота монтуються за проріз і у відкритому положенні знаходяться під стелею, економлячи корисний простір.

Вибір секційних воріт обумовлений цілою низкою їх безперечних переваг в порівнянні з металевими розпашними воротами:

Надійний захист приміщення

Завдяки своїй конструкції секційні ворота забезпечують надійний захист майна, захист від атмосферних опадів і шуму, зберігають тепло в приміщенні;

компактність

Ворота піднімаються вертикально вгору і розміщуються під стелею, тим самим заощаджуючи простір всередині гаража та перед ним;

Безпека

Наявність у воротах захисту від неконтрольованого руху полотна, зацепа і порізу, защемлення пальців, захисту від попадання в пастку, захисту від здавлювання і від підйому людини забезпечують безпеку при експлуатації;

Привабливий зовнішній вигляд

Широкий вибір типів і квітів панелей дозволяє підібрати секційні ворота для найрізноманітніших об'єктів;

Широкі можливості установки

Секційні ворота можна підібрати практично під будь-який отвір з урахуванням: розмірів прорізу (максимальний розмір секційних воріт 7 × 6 м (ширина × висота) архітектурного відповідності (прямокутний, зі скошеними кромками, з верхньою закругленою частиною або аркою) конструктивних особливостей (з низькою притолокой, високими стелями, похилій.

 

Зручність в користуванні. Легко миються, очищаються і не ржавіють.

Технічні особливості воріт: Ворота виготовляються по індивідуальним розмірам з врахуванням кліматичної зони і особливостями їх експлуатації. Ворота відповідають усім європейським стандартам безпеки. Ресурс воріт розрахований на 25 тисяч відкривань і закривань... А якщо потрібний окремий вхід в гараж, можна замовити ворота з влаштованою калиткою. Така конфігурація виглядає дуже красиво, є зручною і безпечною. Базова конфігурація воріт завжди однакова, вибираєте ви ворота з ручним управлінням чи з автоматичним. В залежності від конструкції воріт і їх застосування можливе використання автоматики NICE чи MARANTEC. Промислові секційні ворота безпечні самі по собі, в комплектацію входять необхідні пристрої захисту від розриву тросів і пружин. Широкий асортимент пристроїв для замикання воріт робить їх захист надзвичайно високим.

Широка палітра кольорів дає можливість зберігати стиль приватного будинку або створити корпоративний стиль підприємства. Якісна і надійна технологія фарбування воріт дозволяє надати їм любого кольору по RAL – каталогу.