Тернопільська монтажна компанія

Автор: Super User    П'ятниця, 25 січня 2019, 16:40
KRISPOL опис

Ворота є одним з найважливіших елементів оздоблення будівлі. Вони повинні бути функціональним, міцним, безпечним і підкреслювати зовнішній вигляд фасаду будинку. Всі ці умови задовільняють гаражні ворота KRISPOL польського виробництва.

avtomat_CLIMBER

avtomat_CLIMBER

 

  п'ять років гарантії

 

avtomat_CLIMBER

 

 індивідуальний підхід

 

avtomat_CLIMBER

 

 каталог

 

 

 

Секційні ворота KRISPOL


Те, як вони працюють, дає вам можливість отримати максимальний простір для автомобіля, припаркованого в гаражі та на дорозі. Практично необмежені варіанти обробки дозволяють створювати інноваційні та унікальні рішення.

Секційні ворота можуть бути пристосовані до різних типів гаражів і ширини входу - також для подвійних гаражів. Високий рівень виконання гарантує комфорт, безпеку та комфорт використання, а також відмінну теплоізоляцію.

 

Ворота KRISPOL представлені двома

варіантами панелей 40 мм і 60 мм

 

Секційні ворота KRISPOL виготовляються з панелей товщиною 40 мм, заповнених піноуретаном і замкнутих по периметру і між сегментами. Форма верхньої дуги була розроблена таким чином, щоб був максимальний прижим верхньої панелі дверей до перемички. Завдяки цьому ці ворота мають одну з найкращих теплоізоляційних властивостей: U = 1,12 [Вт / м2K].Для енергоефективних будинків ми маємо спеціальну пропозицію: ворота VENTE K2 RFS 60 товщиною до 60 мм. Це виключно теплі ворота які мають подвійний ущільнювач нижньої панелі, ущільнення перетину і додаткову прокладку по периметру, яка перекриває теплові мости між стіною і кутами. Це дозволяє досягти коефіцієнта
теплоізоляційних властивостей: U = 0.9 [W / m2K].

zamok(Medium)pochta (Medium)

 

 

 

 

 

 

 

 

KRISPOL VENTE K2 RC

avtomat_CLIMBER

 

 

Вузький гофр - є популярним шаблоном, що відповідає різним стилям

avtomat_CLIMBER

 

 

 

 

 

 KRISPOL VENTE K2 RS

avtomat_CLIMBER

Широки гофр - це зразок, який легко поєднати з будинками як і класичного так і сучасного вигляду

avtomat_CLIMBER

 

 

 

 

 

 

 KRISPOL VENTE K2 RF

avtomat_CLIMBER

 

 

Без гофру - елегантна і проста форма, добре поєднується з різними архітектурними рішеннями

 

 

 

 

 KRISPOL VENTE K2 RA

avtomat_CLIMBER

 

 

Фільонка - ексклюзивний варіант вигляду воріт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кольори

Гаражні ворота KRISPOL предтавлені трьома стандартними кольорами: білий, коричневий, антрацит або підібрати будь-який колір по шкалі RAL. Також є можливість замовити ворота з декором під дерево, відтворивши точний колір ламінації вікон або вхідних дверей.