Тернопільська монтажна компанія

Автор: Super User    Четвер, 24 травня 2012, 09:34
Шлагбауми

 Автоматичні шлагбауми – вони безперебійно працюють в різних кліматичних зонах і при будь-яких видах опадів. Через невеликого розміру і яскравого дизайну у сучасній конструкції прекрасно підходять до будь-якої місцевості. Щоб отримати безперебійно працюючий автоматичний шлагбаум, рекомендується придбати його разом з опцією "установка фахівцями". Установка шлагбаума не займає багато часу, особливо у професіоналів.

Існує базова комплектація і набір додаткових аксесуарів для автоматичного управління. Якщо ж потрібно поставити автоматичний пристрій у дворі житлового будинку, то це не викличе якихось значних затрат як по грошах, так і за часом.

Довжина автоматичного пристрою пропуску транспортних засобів для житлового будинку або промислового підприємства може коливатися від 2 до 12 м, що відповідає вимогам різного типу клієнтів. Так що встановити шлагбаум можна, маючи на руках як багато вільних коштів, так і їх обмежена кількість.

Автоматичні боларди

Болард автоматичний - кращий представник протитиранного обладнання, є найбільш надійними, антивандальним  дорожніми блокуванням. Автоматичні боларди можна віднести до класу антитерористичних, протитираних перешкод.

У сучасному, насиченому подіями, світі на перший план вихід безпеку. І це не тільки безпеку у власному будинку, але і безпеку під час прогулянки по місту, або в парку. Безліч недобросовісних водіїв в'їжджають на територію скверів газонів, парків і навіть на охоронювані території, якщо там немає спеціальних пристроїв, які блокували б їх. До таких пристроїв відносяться автоматичні шлагбауми, паркувальні бар'єри, блокіратори і т.п. Але як же бути, якщо блокувати проїзд треба не завжди, а тільки в певний проміжок часу? ВИ скажете, що потрібно скористатися шлагбаумом, але це не завжди так. Якщо клієнт хоче мати сучасний вигляд майданчика перед своїм офісом або перед автосалоном, на майданчику з автомобілями, потрібно іноді давати виїзд автомобілів, і треба щоб все було красиво, без зайвих зборів, що робити в таких випадках? Відповідь на це питання - болард.

Болард автоматичний - це стовп, зроблений з міцного метала (товщина якого від 3до 11мм), що має в діаметрі 100-500мм і висотою 500-1200мм .. Основна його перевага - можливість висуваєтися  з «землі». Суть його роботи полягає в тому, щоб, за допомогою електродвигуна, висунути стовп зі спеціального отвору (гільзи). Кожен стовп оснащений світлодіодами і сиреною для оповіщення оточуючих людей про початок руху. Будь-які нюанси в зовнішньому вигляді болларди можна поміняти під бажання замовника.

Переваг у такого виду блокування дуже і дуже багато. До них відносяться як хороші антивандальні властивості, так можливість вільного руху велосипедистів, людей з колясками, пішоходів. А коли болард знаходиться в закритому положення він відсутній, і це дає можливість вільного руху автомобілів.

 

Ціни

came otkat avatar wlagbaum avatar