Розпашні ворота

Розпашні ворота – це одна  з найперших конструкцій воріт. Застаріла, проте нітрохи не застаріла . А через  матеріал, з котрого  виготовлені ці ворота, вони виглядають  досить вишуканими і елегантними. І коли  відійти від класики і виготовити їх не з прямими кутами , а у формі  арки та оформити якісною фурнітурою – наконечниками або вензелями,  тоді Ваші розсувні ворота будуть найстильними в окрузі.

Також можливе  використання усієї  багатогранності вашої фантазії , в тому числі можна облаштувати  ворота декоративними  кованими виробами.

Також можна  зупинитися на таких  варіантах оформлення  воріт або запропонувати підходящий вам варіант:

  1. Звичайна решітка
  2. Обшивка профлістом з одної або  двох  боків
  3. Обшивка звичайним металевим листом

 

Схема приготування пройму під розпашні ворота з автоматикою  

Для розпашних воріт які мають  металеві стовпи, чи  з опорами не дуже великого розміру, які  використовують лінійчасті  приводи. Лінійчасті  приводи зроблені  у вигляді підвісних  активаторів і забезпечують скеровування воріт  беручи до уваги  зміни довжин активаторів, такі приводи містять електродвигун, редуктор і черв’ячну передачу. Приводи даного типу достатньо  компактні , тому практично і  не замінтні, і  технічно характеристики  збільшуються , де  перебільшують  аналоги. Міцність, а головне електромеханічність – якості, які дозволяють таким  приводам бути  найнадійнішими напротязі багатьох років, притому  навіть на  великих воротах.

Теж  для розпашних воріт використовують плечеві та  підземні приводи.